FIFA i jep leje Rashanit të luajë për Kosovën

Periskopi.com Sporti

Federata Botërore e Futbollit e njohur shkurt si FIFA i ka dhënë leje futbollistit Elbasan Rashani që të luajë për Kosovën.

Menaxheri i përfaqësueses Bajram Shala, ka thënë për gazetën “Koha Ditore” se në pritje të aprovimit janë edhe sulmuesi Besart Berisha, Arbër Zeneli dhe Adis Nurkoviq. /Periskopi.com