Zhvishet seksi shtatzëna Edona Reshitaj (Foto)

Këngëtarja dhe aktorja e njohur, Edona Reshitaj po pret fëmijën e saj të parë.

Periskopi.com Uncategorized

Ajo është afër kohës për lindjen e parw, por paraprakisht ka bërë një set fotografish tepër të bukura.

Fotografitë e Arton Humollit nxjerrin në pah trupin dhe barkun e saj, që gjithçka duket në përputhje me njëra tjetrën,

Edonën së fundmi e kemi parë në ‘Stinë dashurie’ por në muzikë ka kohë që nuk ka sjellë diçka të re.

Reshitaj është e martuar me aktorin Besart Sllamnikun./ Periskopi

Edona Reshitaj 15230602_10154349312122585_8417344127381880969_n 15219576_10154349311882585_886898388022175148_n 15219386_10154349311457585_7438038433731063756_n 15327504_10154349310992585_1850686653216396319_n

Edona Reshitaj sjell rrugët e qytetit të dashurisë (Video)

Këngëtarja e njohur shqiptare Edona Reshitaj ka publikuar projektin e saj më të ri me titull “Në rrugët e këtij qyteti”.

Periskopi.com Showbiz

Në këtë projekt, Edona ka realizuar muzikën dhe tekstin.

Për klipin interesant është kujdesur “A&G Production”.