Milani ka gati 30 milionë euro për këtë lojtar

Milani ka nisur të mendojë për transferime. Drejtuesit e klubit italian e dëshirojnë në skuadër Diego Godin, dhe për transferimin e tij janë gati të paguajnë 30 milionë euro.

Periskopi.com Sporti

Mbrojtësi i Atletico Madridit është vënë nën shënjestër të ‘rosonerëve’ për verën e ardhshme, shkruan Calciomercato.

Mirëpo, vështirë se madrilenët do të pranojnë të shesin njërin prej shtyllave kryesore të mbrojtjes.

Pronarët e ri të Milanit pritet të investojnë shumë më shumë sesa në afatet e fundit të transferimeve. /Periskopi.com