Welbeck rikthehet para kohe

Periskopi.com Sporti

Tifozët e Arsenalit kanë marrë një lajm shumë të mirë.

Sulmuesi Danny Welbeck pritet të rikthehet rreth periudhës së krishtlindjeve.

Një gjë e tillë është konfirmuar nga trajneri i londinezëve, Arsene Wenger.

“Lajmi i shkëlqyer është se ai do të kthehet rreth periudhës së Krishtlindjeve”, deklaroi Wenger.

“Ai kishte një fotografim të dytë dhe gjendja e tij është shumë pozitive. Në rast se shërimi nuk do të shkonte mirë, atëherë ai do të mbetej jashtë deri në muajin Prill”. /Periskopi.com