Kjo supermodele shqiptare vdes për Dafinën (Foto)

Ato janë dy shqiptare, mikesha shumë të mira të cilat e kanë ndërtuar jetën e tyre larg vendit edhe pse në Shqipëri të dyja janë shumë të famshme.

Periskopi.com Showbiz

 Dafina Zeqiri dhe Emina Çunmulaj janë padyshim dy vajzat të cilat na bëjnë të gjithëve krenarë për arritjet e tyre.

Emina mbrëmjen e djeshme ka ndarë me fansat si gjithnjë aktivitetet e ditës. Në një moment ajo ka qenë duke parë emisionin komik të Stupcave ku e ftuar ka qenë këngëtarja e njohur.

 Dafina ka kënduar një nga këngët më të bukura të saj, me motive popullore “Gurbeti”. Mikesha e saj Emina nuk ka ngurruar ta përshëndesë dhe t’i shprehë dashurinë Dafinës.

“Vdes për ty bre”- shkruan Emina.

Dafina Zeqiri kapet mat me Noizyn, Erik Fullanin dhe Lil Kolin, çfarë po ndodh mes tyre..?!

Ata të dy dikur nuk kishin një marrëdhënie të mirë por së fundmi gjërat kanë ndryshuar.

Periskopi.com Showbiz

Noizy dhe Dafina Zeqiri  jo vetëm që i kanë sqaruar çështjet mes tyre por edhe kanë nisur një shoqëri e cila si duket do të finalizohet me një bashkëpunim të afërt. Të paktën këtë kuptojmë nga takimet e tyre të shpeshta të bëra së fundmi. Ashtu siç e tregon edhe  kjo foto ku Noizy po darkon me Duffyen  dhe dy miqtë e tij Lil Kolin dhe Erik Fullani.

Këtë herë  kanë vendosur të darkojnë në restorant ndryshe nga më parë kur këngëtarja ka qenë e ftuar në shtëpinë e reperit i cili edhe ka gatuar për të. Ndërsa shumë shpejt pritet që të “gatuajnë” bashkë bashkëpunim e tyre./ Intv

auto_dafina_zeqiri_noizy_erkik_fullani_lil_koli1483720752

Zhvishet Dafina Zeqiri, kësaj radhe për fotografi

Këngëtarja Dafina Zeqiri duket se po kalon mirë në New York, krah të dashurit të saj dhe me muzikës që po përgatit.

Periskopi.com Showbiz

Ajo ka premtuar se së shpejti do të hedh në treg një projekt që synon ndërkombëtarizimin  e saj.

Deri atëherë Dafina na befason me gjëra të tjera, si fotosesioni i radhës.

Ajo po bashkëpunon me fotografin e njohur Fadil Berisha.

Ky i fundit ka publikuar në Instagram dy video në njërën prej të cilave Dafina duket duke mbuluar gjoksin me duar, ndërkohë që sipër trupit la një tyl transparent.

 

#holiday #beauty with @dafina.zeqiri makeup 💄 @isabelnycmakeup #nyc

A video posted by Fadil Berisha Photography (@fadilberisha) on

New shoot with #dafinazeqiri🌹 the #wildbeauty @dafina.zeqiri #great new #music #nycstyle @isabelnycmakeup

A video posted by Fadil Berisha Photography (@fadilberisha) on

The beautiful @dafina.zeqiri #redlips #christmas @isabelnycmakeup #❤️nyc #happyholidays #softbeaty #dafinazeqiri

A video posted by Fadil Berisha Photography (@fadilberisha) on

Dafina Zeqiri​ i thotë FUCK Donald J. Trump​it

Periskopi.com Uncategorized