Real Madrid-Leonesa, një minutë heshtje në nder të viktimave të Chapeoense (Video)

Ka filluar takimi i dytë mes Real Madridit dhe Leonesas në Kupën e Mbretit.

Periskopi.com Sporti

Skuadrat kanë mbajtur një minutë heshtje në nder të viktimave të tragjedisë të Chapecoense.

Vlen të theksohet se nga 76 pasagjer që ishin në aeroplan, 71 prej tyre kanë vdekur. /Periskopi/

https://twitter.com/UItraSuristic/status/804025517544538112?ref_src=twsrc%5Etfw