Breshka më e lumtur në botë: Shihni si e përjeton seksin (Foto)

A ju ka rastisur të shihni breshka teksa bëjnë seks?

Periskopi.com Fun

Ky fotograf e ka bërë dhe ka mbetur i habitur.

Paul Williams thotë se ka shëtitur dhjetëra vende, por ky rast në Afrikën e Jugut i mbeti në mendje.

Breshka-leopard po e shijonte shumë seksin dhe kjo duket nga fotot.

Breshkat meshkuj rënkojnë gjatë seksit, por jo ato femra.

Breshkat-leopard peshojnë deri në 55 kg. /mapo/

b1

b2

b3

Dogana e Kroacisë parandalon trafikimin e 715 breshkave

Zyrtarët doganorë të njësisë Rajonale në Osjek të Kroacisë kanë zbuluar të enjten në terminalin Zhupania një tentativë për trafikimin e 715 breshkave të gjalla të cilat gjenden në listën kroate të specieve të mbrojtura.

Periskopi.com Lajme

Dogana e Kroacisë ka thënë se bëhet fjalë për zbulimin më të madh deri më tani falë masave të rregullta të cilat i ndërmarrin për kontroll të mallrave të cilat hyjnë në zonën e Bashkimit Evropian përmes Kroacisë, raporton Anadolu Agency (AA)

Siç raportojnë mediat kroate, Drejtoria e Doganave të Kroacisë gjatë ditës do të dalë me detaje rreth zbulimit të këtij kanali i cili do të prezantohet në një konferencë për mediat.