Blerim Destani i liron shtëpinë në Dubai Taulant Xhakës (VIDEO)

Taulant Xhaka ka vendosur të marrë disa ditë pushime e këtë e shohim nga fotot dhe videot e publikuara në profilin e tij në Instagram.

Periskopi.com Showbiz

Në një video të publikuar pak minuta më parë Xhaka shfaqet teksa merr rreze dielli në shtëpinë e aktorit Blerim Destani.

Taulanti është nën e praninë e disa futbollistëve të tjerë si Qëndrim Bajraktaraj dhe Leotrim Musliu.

15542343_745792032243136_6290695849712734799_n

 

 

 

Thanks to Blerim Destani!! @blerimdestani #Great#Dubai#laFamilia @qendrriimm @dani__lv @leotrim34 @tx.34

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

 

 

 

 

Blerim Destani “ndërton” trupin (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Aktori i njohur shqiptar, Blerim Destani është një ndër aktorët që po merr një mbështetje të madhe për punën e tij dhe jo vetëm nga shqiptarët por edhe më gjerë.

Blerimi, gjatë këtij viti ka qenë pjesë e disa filmave në Gjermani si ai “Frauen”, “Die Informatin”, “Out of Control” dhe “Helen Dorn”, njofton KosovaPress.Ne kemi shkëputur disa fotografi të Destanit gjatë kohës kur ai stërvitet dhe mban veten në formë.