Nuk shkoj te Arsenali

Periskopi.com Sporti

Mbrojtësi Bjorn Engels nuk dëshiron të transferohet te arsenali ose Borussia Dortmund

21-vjeçari i club brugge preferon të transferohet te ndonjë skuadër mesatare në një ligë të madhe

“Transferimi te Arsenal apo Dortmund është një urë shumë e largët për mua në këtë moment. Një ekip në mes të tabelës në ndonjë ligë të madhe do të jetë hapi i ardhshëm për mua dhe kam pasur disa oferta serioze”, deklaroi Engels.

Raportohet se ‘topçinjtë’ interesohen për talentin në fjalë./Periskopi.com