Kosova duhet të jetë krenare, Berisha më i miri në Rusi

Bernard Berisha po shkëlqen te skuadra e tij ruse, Anzhi.

Periskopi.com Sporti

Anësori i Kosovës ka bërë më së shumti driblime në këtë kampionat, me një mesatare prej 5.2 driblime në ndeshje dhe 2.5 të realizuara me sukses.

Natyrisht, këto janë statistika që flasin shumë për formën e shkëlqyeshme të ish-yllit të Skënderbeut të Korçës. /Periskopi.com