Trepça 89 dhe Shotani ndajnë rrugët

Periskopi.com Sporti

Skuadra Trepça 89 ka mbetur pa trajner.

Kjo, pasi trajneri vushtrrias Bekim Shotani ka shkëputur kontratën me klubin mitrovicas, për arsye familjare.

“Për shkaqe familjare, sot isha i detyruar që ta shkëpus kontratën me Trepçën 89. E falënderoj kryesinë, lojtarët dhe tifozët. Ju dëshiroj suksese”, ka thënë Shotani për GazetaOlle.

Shotani drejtoi me sukses skuadrën në fjalë në katër xhirot e para të këtij sezoni në Superligë, duke grumbulluar 9 pikë pas tre fitoreve dhe një humbjeje. /Periskopi.com