Xhesika Ndoja fiton bast 500 eurosh (Foto)

Shqiptarët përgjithësisht janë një popull që e preferojnë bastet.

Periskopi.com Showbiz

Edhe Xhesika Ndoj ka vendosur një bast prej 500 euroshe dhe të cilin e ka fituar.

Por, këngëtarja nuk ka treguar se për çfarë bëhet fjalë, por duhet të ketë qenë diçka mjaft e rëndësishme pasi që këngëtarja e ka shpërndarë në llogarinë personale në Instagram, transmeton Telegrafi.

“ishte thjesht një bast. Por, gjithmonë  fitoj”, ka shkruar Xhesika në Instagram.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në projekte të reja muzikore. /Telegrafi/

kopp

Futbollisti Andrey Ashavin fiton bastin, ia rruan kokën gazetarit

Gazetari i propozoi bast ish-futbollistit të Arsenalit dhe e humbi./ Periskopi

Periskopi.com Video