Formacionet zyrtare: Austria Vienna-Roma

Austria Vienna dhe Roma kanë publikuar formacionet zyrtare tashmë.

Periskopi.com Sporti

Skuadra austriake dhe ajo italiane do të ndeshen mes vete me fillim nga ora 19:00.

Ky takim është i vlefshëm për grupin E të Ligës së Evropës dhe dy skuadrat dëshirojnë të fitojnë.

Këto janë formacionet zyrtare:

Austria Vienna: Hadzikic, Larsen,Rotpuller,Filipovic, Martschinko, Serbest, Holzhauser, Pires,Grunwald, Venuto, Kayode

Roma: Alisson, Peres, Rudiger, De Rossi, Jesus, Strootman, Nainggolan, Paredes, El Shaarawy, Perotti, Dzeko. /Periskopi.com