Ylli i Galatasaray në radarin e Manchester United

Manchester United mendon të transferojë portugezin e Galatasaray, Armindo Bruma.

Periskopi.com Sporti

Anësori i Galatasaray është duke kaluar në një super formë në këtë sezon, të cilen bashkëkombësi i tij, Jose Mourinho, e ka vërejtur dhe e dëshiron qysh në janar të transferojë në Old Trafford.

Manchester Untied do t’i ofrojë 8 milionë fund skuadrës turke. /Periskopi.com