Lacazette nuk largohet nga Lyoni

Periskopi.com Sporti

Sulmuesi i Lyonit, Alexandre Lacazette nuk do të largohet nga skuadra e tij, shkruajnë mediat europiane.

Francezi ka qenë i lidhur muajve të fundit me një kalim te Arsenali, mirëpo një gjë e tillë duket se nuk ka shansa të ndodhë në këtë afat kalimtar të transfereve.

25-vjeçari ka kaluar disa sezone të shkëlqyera te skuadra franceze dhe kjo ka zgjuar vëmendjen e disa klubeve të njohura. /Periskopi.com