Bunjaku fton Sulejmanin pas lëndimit të Ismajlit

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës në futboll, Albert Bunjaku ka reaguar menjëherë pas lëndimit të mbrojtësit Adrian Ismajli.

Periskopi.com Sporti

I pari i pankinës kosovare ka vendosur që të ftojë futbollistin i cili luan në Hannover 96, Valmir Sulejmani, e i cili do të zëvendësojë Ismajlin e lënduar.

Ky i fundit u dëmtua dhe nuk do të jetë i gatshëm për dy sfidat që Kosova i zhvillon ndaj Kroacisë dhe Ukrainës. /Periskopi.com