Adele ndërpret koncertin për arsye shokuese

Fituesja e çmimit Grammy ishte në gjysmë të hitit të saj “Rolling in the Deep” në koncertin në Sindey, kur dëgjoi se dikush në mesin e 95.000 të pranishmëve në publik u alivanos.

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja menjëherë ndaloi performancën dhe iu sqarua publikut.

“Më falni, dikush është lënduar këtu dhe më duhet të verifikoj nëse tash ky person është mirë”, ka thënë Adele (28) me lot në sy, pasi kuptoi se njëra nga adhurueset e saj kishte rënë në koma.

Bëhej fjalë për një grua 47-vjeçare, e cila kishte pësuar sulm në zemër. Mjekët kujdestarë e kanë dërguar gruan për në spital.

Ndryshe, këngëtarja kohë më parë në koncertin në Brisbaneu konfirmoi zërat se ishte martuar për djaloshin e saj me të cilin kishte kaluar një kohë të gjatë Simon Konecki.

Ledri dhe Adela kapen “mat” në Prishtinë (Foto)

Kur Prive raportoi nga burime të sigurta dy javë më parë për një krizë serioze në çiftin Ledri Vula dhe Adela Sollaku, mundësia e një ribashkimi të rradhës u la e hapur në raportim.

Periskopi.com Showbiz

Përforcim për këtë ishin edhe deklaratat kontradiktore të Ledrit në intervista të ndryshme.

Diku fliste për Adelën si një e kaluar e bukur, e diku tjetër reperi nënvizonte faktin se nuk ka pranuar kurrë se është në një lidhje.

E ajo që pritej më së paku falë edhe intervalit kohor të shkurtër ishte ribashkimi kaq i shpejtë i cili tashmë ka ndodhur!

Prive.al ka kapur sot pasdite çiftin në lagjen Marigona në kryeqytet vetëm nën shoqërinë e njëri-tjetrit teksa debatonin në një kënd më privat të njërës prej kafeneve.

Në dy fotot e shkrepura, shihet qartë se bëhet fjalë për Adelën e cila duket se ka ardhur nga Tirana në Prishtinë për të kaluar kohë me personin e zemrës.

Historia e bukur e dashurisë që mërziti shumëkë me rastin e ndarjes fatmirësisht po vazhdon…

Ledri dhe Adele 14885992_869568543178928_962930393_n