Liverpool shënon golin e tretë ndaj Boro-s (Video)

Liverpool ka shënuar edhe golin e tretë në ndeshjen e sontme ndaj Middlesbrough, për rezultatin 0-3.

Periskopi.com Sporti

Ishte përsëri mesfushori anglez ,Adam Lallana që shënoi për 0-3 dhe golin e dytë të tij personal. /Periskopi/

https://www.youtube.com/watch?v=AutkEbLCuw8

Liverpool kalon në epërsi ndaj Boro-s (Video)

Liverpool ka kaluar në avantazh si mysafir i Middlesbrough në minutën e 29’.

Periskopi.com Sporti

Golin e shënoi anglezi, Adam Llallana. Ky ishte edhe goli i parë në natën e sontme në Premier Ligë. /Periskopi/

https://www.youtube.com/watch?v=ekBTojNQ5Oc

Lajm i keq për Liverpool (Foto)

Kombëtarja e Anglisë dhe skuadra e Liverpool kanë marrë një lajm të keq.

Periskopi.com Sporti

Golashënuesi i vetëm në ndeshjen Angli-Spanjë është lënduar në minutën e 25’ të ndeshjes.

Bëhet fjalë për Adam Lallana i cili lëndoi muskulin dhe u detyrua të largohej nga ndeshja i cili u zëvendësua nga Theo Walcott.

Padyshim se ky është një lajm i tmerrshëm për Liverpoolin, pasi që Lallana ka qenë ndër lojtarët kryesor të skuadrës së Jurgen Klopp këtë sezon. /Periskopi.com/

lfc