Sulmuesi me më së shumti gola kërcënon kampionin

Sulmuesi i Drenicës, Granit Arifaj, nuk frikësohet nga kampioni aktual.

Periskopi.com Sporti

Arifaj që ka gjetur portën nëntë herë këtë edicion beson në rezultat pozitiv.

“Ne nuk jemi shumë në presion pasi luajmë si mysafirë dhe shkojmë për rezultat pozitiv”, tha Arifaj.

Ndeshja fillon sot në ora 13:00.