Strategji e re e iPhone 8, kështu mund t’i ç’aktivizoni njoftimet

Periskopi.com Tech & Auto

iPhone 8 pritet të vije me disa ndryshime. Një nga to pritet të jetë edhe mundësia e ç’aktivizimit të njoftimeve.

iPhone 8 do të jetë në gjendje që të kalojë në heshtje njoftimet sa herë që përdorim smartphone me një shikim, duke na lejuar të vijojmë me atë që kemi në dorë.

Face ID përfaqëson një sistem inovativ autentik të iPhone dhe që pritet të zëvendësojë tradicionalen Touch ID, e cila siç është e njohur nga të gjithë mundëson përdorimin e smartphone nëpërmjet shenjave dixhitale./Indeksonline/

Shpërndaje në: