Sot varroset punëtori i KEDS-it që u gjet i vdekur në Podujevë

Gjatë orëve të para të mëngjesit të djeshëm buzë rrugës që lidh fshatin Dumosh me Batllavë është gjetur trupi i pajetë i Shukri Podvoricës.

Periskopi.com Lajme

Në afërsi të trupit të viktimës ishin gjetur gëzhoja të armës, teksa në trupin e tij kishte dy plagë. Kurse varrimi i viktimës njoftohet se do të bëhet sot me fillim nga ora 16:00, në varrezat e fshatit Dumosh.

Indeksonline ka siguruar njoftimin në të cilin bëhet e ditur ora e varrimit të viktimës që humbi jetën në rrethana ende të pazbuluara dhe mjaft të çuditshme./Indeksonline/

15240064-10211134847477089-887147912-n