Skandaloze, Adelina Tahiri skena të ‘nxehta’ në prani të fëmijëve (Foto)

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri në një koncert të fundit ku ka performuar ka treguar shumë.

Periskopi.com Showbiz

Por ajo çfarë ka rënë në sy këtë herë nuk ishin linjat e saj trupore po kanë qenë fëmijët përpara të cilëve ka bërë lëvizje seksi, shkruan lajmi.net

Këngëtarja nuk ka hezituar që foton ta publikoi edhe në llogarinë e saj në Instagram aty ku çuditërisht ka marrë komente pozitive dhe shumë pëlqime../lajmi.net