Si reagon Duka kur e pyesin për Bashkim Finon?

Periskopi.com Sporti

Pas shpalljes së kandidaturës zyrtarë të Bashkim Finos për president të Federatës ka ardhur edhe reagimi i parë i Armando Dukës, që thotë se e ka marrë me sportivitet përballjen me Bashkim Finon, madje edhe e falenderon kundërshtarin që do të kontribuojë për futbollin

“Do kemi kohë të diskutojmë hapur për futllbollin”, i ka thënë Duka gazetarëve.

Por më shumë se përgjigja e rij, vlen të shihet mimika e Armand Dukës para kamerave kur është pyetur për Finon.

Shpërfillës dhe disi i bezdisur, Duka tregon se është ende herët për t’u përfshirë nga ankthi i garës që ka përballë me ish kryeministrin.