Si baba edhe i biri, djali i yllit të Realit dhuron spektakël në dhomat e zhveshjes (Video)

Periskopi.com Sporti

Djali i Marcelos që tani po tregon se ka aftësi në futboll

Pas seancës stërvitore të ditës së martë, skuadra e Real Madridit në dhomat e zhveshjes bëri sfidën tashmë të njohur duke vendosur topin me kokë në një shportë, transmeton Periskopi.

E pjesë e kësaj sfide ishte djali i Marcelos, i cili ai arriti me sukses ta vendoste topin në shportë.

Kur arriti tek lojtari i fundit, Sergio Ramos, dhe ku më pas përfundon edhe topi në shportë, të gjithë lojtarët e Realit e kapën djalin e Marcelos dhe festuan me të.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme. /Periskop/

Shpërndaje në: