“Shtegton” Blendi Fevziu, largohet nga klima e ftohtë dhe niset për plazh (Foto)

Ndonëse koha është e ftohtë, kjo nuk e ka penguar prezantuesin që të marrë rrugën drejt vendeve të ngrohta për të bërë disa ditë pushimi.

Periskopi.com Showbiz

Së fundmi, ai ka publikuar disa fotografi në rrjetet sociale përmes së cilave ka treguar se ka shkuar në Dubai, për të shijuar bashkë me familjen e tij plazhin në ditët e ngrohta atje.

Blendi Fevziu në pushime. Foto nga Instagram

Përndryshe, Blendi edhe më parë ka treguar se i preferon shumë udhëtimet dhe se ka vizituar disa vende të ndryshme në botë, duke arritur deri edhe te kontinenti i largët i Amerikës Latine. /Telegrafi/