Shokon Linda Morina, bën ‘twerk’ me rrobat e Kallashit (Video)

Këngëtarja Linda Morina di t’i “befasojë” mirë fansat e saj, jo vetëm më këngë.

Periskopi.com Showbiz

Ajo tashmë është bërë edhe “valltare” dhe e ka provuar disiplinën e njohur tashmë të kërcimit si ‘twerk‘,përcjellë Magazina.al.

Linda i ka veshur rrobat e valltares seksi Donjeta Kosumit, kjo gjë ia ka shtuar besimin se mund të bëjë “twerk” njëjtë si Kallashi.