Shikoni se si plaçkitet banka midis Prishtinës (Video)

Periskopi.com Lajme

Para pak minutash është raportuar për një plaçkitje të bankës në Prishtinë. Ekskluzivitetin e mbajmë edhe tek momenti kryesor kur ka ndodhur ky akt.

Indeksonline ka siguruar videon ku shihen disa persona me maska dhe me kallashnikovë duke kryer vjedhjen në mënyrë spektakolare.

E tëra ka ndodhur në pikë të ditës përderisa personat zyrtarë ishin në vendin e punës. /Indeksonline/

Shpërndaje në: