Shikoni atletet më të reja të Messit, të mbuluar me fotot e tij dhe familjes (Foto)

Periskopi.com Sporti

Këto janë atletet më personale që Messi ka pasur ndonjehërë.

Artisti, Lili Cantero ka publikuar disa fotografi me modelin më të ri të atleteve të Messit, të cilat janë të mbuluara me fotografi të yllit të Barcelonës./Periskopi