Sherri në Kuvendin e Shqipërisë, deputetët shahen mes vete (Video)

Seanca e sotme në Kuvend është shoqëruar me debate të shumta mes opozitës dhe mazhorancës.

Periskopi.com Lajme

Në momentin kur ish-kryeministri Berisha fyejti deputetët e PS-së, duke iu thënë se “ju socialistët jeni racë e neveritshme”, ka nisur një përplasje mes Taulant Ballës dhe deputetit Asllan Dogjani.

Ky i fundit deri në vitin 2013 ishte deputet i PS-së.

Dogjani tentoi të afrohej te Balla për t’u konfrontuar fizikisht, ndërsa lëshoi ndaj tij sharje dhe fyerje të ndryshme.

Shihni videon e siguruar nga Lapsi.al, ku Dogjani në një moment e shan Ballën me fjalët: Do të të q*j rrobt…