Ronaldo barazon rezultatin (Video)

Periskopi.com Sporti

Është barazuar rezultati në ndeshjen mes Real Madridit dhe Paris Saint-Germainit.

Pas golit të Rabiotit që e shënoi për t’ja dhënë epërsinë Parisit, në minutën e 44’të, u akordua penallti për Real Madridin, të cilin në gol e shnëdorroi Cristiano Ronaldo.

Ky është goli tij: