Roja e klubit të natës godet keq dy vizitorë që nisën të përleshen (Video)

Periskopi.com Fun

Vizitorët e një klubi të natës në Nottingham të Anglisë, e kanë pësuar nga roja, pasi nisën të përleshen dhe nuk ndalonin.

Të pranishmit kanë nisur të bërtasin, kur ata ranë njëri mbi tjetrin prej grushteve të fuqishme që pësuan, transmeton Telegrafi.

Raportohet se rasti është nën hetime, për shkak se konsiderohet si dhunë e tepruar nga roja, megjithëse nuk dihen motivet e zënkës që doli nga kontrolli.