Rita promovon koleksionin e ri të Adidasit (Foto)

Adidas ka promovuar veshjet dhe atletet e reja.

Periskopi.com Showbiz

Me këtë rast, Rita Ora ishte me menaxherin Kyle Devolle dhe motrën Elenën në daljen në treg të koleksionit të personal të “Adidas Originals”.

Këngëtarja shqiptare 25-vjeçare dukej e kënaqur me koleksionin e ri të Adidasit, kompani për të cilën ajo dizajnon rroba që prej vitit 2014.

Ajo kishte të veshur tutat e krijuara prej saj, ndërsa Elena u shfaq mjaft elegante me një sako dhe fustan të zi. /Telegrafi/

screenshot_3

screenshot_2

screenshot_1