Rita Ora mbështet Lewis Hamilton në Formula 1, e tensionuar pas humbjes së tij (Foto)

Rita Ora është fotografuar sot në Abu Dhabi Grand Prix teksa i dashuri i saj i përfolur, Lewis Hamilton, u detyrua të dorëzonte kurorën e tij të Formula 1.

Periskopi.com Showbiz

Ish-kampioni humbi titullin e tij, pavarësisht se përfundoi garën para fituesit Nico Rosberg.

Këngëtarja 26 vjeçare dukej e tensionuar ndërkohë që ka qëndronte në garazhin e Mercedes.

As Rita dhe as Lewis nuk e kanë konfirmuar romancën e tyre, por dyshja është parë bashkë në rastë të shumta.

nintchdbpict000285124145 nintchdbpict000285124149 nintchdbpict000285132226 nintchdbpict000285124144