Rita Ora ekspozon sërish format e saj seksi (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja nga Prishtina, Rita Ora njihet për linjat seksi, madje edhe për dukjen e tillë.

E guximshme, e  duke u shfaqur provokuese këngëtarja nuk di të ndalet më të tilla fotografi, shkruan IndeksOnline.

Rita sapo ka publikuar një fotografi, ku ekspozon gjoksin ‘bombastik’ dhe këmbët seksi, padyshim që këngëtares nuk i ka munguar as stili ku ajo shfaqet me një fustan të zi e që duket mjaft mirë./IndeksOnline/