Rike Roci në lidhje me Noizyn? Kapen me të njëjtën veshje! (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Bukuroshja e njohur nga Euro 2016, Rike Roci, duket se ka një të dashur të ri.

Dhe ai është reperi shqiptar Noizy, i cili njihet për lidhjet e tij me femrat e njohura.

Në një postim në faqen Vipat e Bllokut në Instagram, shihet Noizy teksa ka të njëjtën veshje sikur Rike Roci.

Kjo lë të kuptohet se dyshja kanë kontakt shumë të afërt dhe madje edhe një lidhje mes tyre.

Një prej femrave më seksi në Evropë u cilësua Rike pas paraqitjes së saj në tribunat e Euro 2016 që u mbajt në Francë. Ajo bëri gjiron e mediave botërore, shkruan telegrafi.

Të njëjtën gjë me veshje më parë e bënin edhe Geti dhe Marina, por kurrë nuk e konfirmuan lidhjen derisa u kapën nga televizionet e Kosovës.

1