‘Revolucion’ te Real Madridi, shtatë yje drejt largimit

Real Madridi ka shumë mundësi të përdorë aksionin ‘fshesa’ për të larguar shumë yje.

Periskopi.com Sporti

Në mesin e futbollistëve që pritet të largohen bëjnë pjesë edhe superyje si James Rodrigez, Isco apo edhe Alvaro Morata.

Poashtu, në këtë listë bëjnë pjesë edhe portieri Keylor Navas, mbrojtësi veteran Pepe, mbrojtësi i majtë Fabio Coentrao dhe Mariano. /Periskopi.com