Real Madridi largon katër lojtarë, në mesin e tyre një superyll

Real Madridi duket se po përgatitë largimin e katër futbollistëve.

Periskopi.com Sporti

Bëhet fjalë për James Rodriguez, Mariano Diaz, Lucas Silva dhe Martin Odegaard.

Mediat spanjolle shkruajnë se klubi nga Madridi është i gatshëm të shesë katër futbollistët e lartëcekur. /Periskopi.com