Real Madrid në disavantazh, 0:1 për francezët – ky është goli (Video)

Periskopi.com Sporti

Real Madrid dhe Paris Saint-Germain janë duke luajtur në kuadër të 1/16 të finalës së Champions Ligës. Dhe parisienët janë në epërsi me anë të Adrien Rabiot. 

Pas një loje më të mirë të francezëve më në fund u shpërblyen me një gol nga Adrien Rabiot pas një asistimi të Neymar, transmeton Periskopi.

Ndeshja është mjaft e tensionuar me lojtarët e të dy ekipeve që herë pas here po luajnë ashpër.

Ky është goli i Rabiotit: