Real dhe Blunt me këngë për 28 nëntorin (Video)

Dyshja e këngëtarëve Blunt dhe Real 1 shumë shpejt do të lansojnë këngën e tyre më të re.

Periskopi.com Showbiz

Kënga është realizuar për nder të 28 Nëntorit, ditës së Pavarësisë së Shqipërisë, dhe do të titullohet “Shota”.

https://www.youtube.com/watch?v=JnCXqG7Ih6k