Rama i ftuar nderi i Bayernit të Mynichut

Kryeministri shqiptar, Edi Rama është i ftuari i nderit i Bayernit të Munichut

Periskopi.com Lajme

“Edhe pse jo “bajernist”, kam privilegjin të jem sonte i ftuar nderi i Bajernit te Mynihut. Faleminderit për respektin Karl-Heinz Rummenige!”, shkruan Rama në profilin e tij në Facebook.

Ndërkohë që tani është duke u luajtur ndeshja ndërmjet Bayern Munichut dhe Bayer Leverkusen, ku Bayern Munich është duke fituar me rezultat 2 – 1.