Qeni hero shpëton shokun e tij nga mbytja (Video)

Periskopi.com Fun

Një qen hero është zhytur në pishinë për të shpëtuar shokun e tij qen i cili ra në ujë dhe nuk mund të dilte jashtë.

Video e mrekullueshme është filmuar në Mesa të Arizonës. Në pamje shihet Remus që hyn në pishinë dhe duke përdorur kokën arrin të nxjerrë Smokey nga uji.

Smokey kishte rënë në pishinë ndërsa të dy po luanin në pjesën e pasme të oborrit.

Video është filmuar nga kamerat e sigurisë në shtëpinë e Laurie Becerra dhe bashkëshortit të saj Jay.

Shpërndaje në: