Përleshje në një ndeshje të NBA (Video)

Ndeshja mes Washington Wizards dhe Orlando Magic në NBA solli një kacafytje ku Bradley Beal i la gjurmë në fyt kundërshtarit Evan Fournier dhe “shpëtoi” me gabim teknik nga gjyqtarët.

Periskopi.com Sporti

https://www.youtube.com/watch?v=MdP7ECeQcgI