Premtimi i Ledrit dhe Erës për Kadri Veselin

Kadri Veseli, kryetari i Kuvendit ka treguar se ditëlindjen e Shqipërisë e ka përfunduar në ceremoninë e organizuar nga Ambasada e Shqipërisë në Kosovë.

Periskopi.com Lajme

Madje ai aty ka marrë edhe një premtim nga këngëtari Ledri Vula dhe këngëtarja Era Istrefi.

“Festën e ditës së madhe për kombin tonë, e nisa në Boletin e vazhdova në Drenicë dhe e përfundova në Ambasadën e Shqipërisë në Kosovë, duke e përqafuar simbolin e rezistencës Adem Demaçi”.

“E Ledri dhe Era më siguruan që hitet nuk do të mungojnë edhe vitin e ardhshëm”.