Portieri i ekipit brazilian humbi udhëtimin për të festuar ditëlindjen

Portieri Marcelo Boeck, është një ndër futbollistët e pakët të Chapecoense që nuk udhëtoi me skuadrën për në Kolumbi është një emër i njohur, pasi ka luajtur më par për Sportingun nga viti 2012-2016, raporton Albeu.

Periskopi.com Sporti

Boeck nuk udhëtoi për shkak se kishte një gëzim, festoi ditëlindjen tij të 32-të së bashku me familjarët dhe miqtë e tij. Ky detaj është zbuluar nga agjenti i tij Antonio Araujo.