Politikani serb që pranon Kosovën shtet, shfaqet ‘nudo’ (Foto)

Periskopi.com Fun

Çedomir Jovanoviq, lideri i Partisë Liberale Demokratike të Serbisë dhe një nga politikanët e paktë serbë që pranon haptas Kosovën shtet dhe kërkon nga Serbia njohjen e saj, është shumë aktiv në rrjetet sociale.

Ai së fundi në llogarinë e tij në Instagram ka publikuar një fotografi nga pushimet verore ku shfaqet në rroba plazhi, gjë që pak politikanë kanë guximin ta bëjnë, transmeton InfoPress.

 

Shpërndaje në: