Policia jepe detaje rreth vrasjes së dyshimtë të një personi në Prishtinë

Në rrugën “Bajram Bahtiri”, në Prishtinë sipas burimeve të Indeksonline, thuhet një person ka vetëvrarë vetën, me një revole në shtëpinë e tij.

Periskopi.com Lajme

Zëdhenesi i policise së Kosovës, Daut Hoxha, ka konfirmuar për Indeksonline se viktima mashkull është dërguar në Qendrën emergjente pa shenja jete.

“Njësite forenzikës në vende ngjarje kanë gjetur dhe konfiskuar një revole me tetë(8) fishekë dhe një gëzhojë. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti po hetohet nga Policia”, ka thënë Hoxha.