Plaçkitje e armatosur në një pompë benzine në Prishtinë

Në Prishtinë, dje në orën 00:32, ka ndodhur një plaçkitje e armatosur në një pikë karburanti, fatmirësisht pa të lënduar.

Periskopi.com Lajme

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se derisa ishte duke punuar në pikën e karburanteve një i dyshuar i panjohur nën kërcënim të armës i ka grabitur një shumë parash dhe është larguar në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa njësit policore janë duke hetuar rastin”, ka thënë Policia e Kosovës.