Pasi ia bleu Pogban, Man Utd ia mësyen edhe këtij super-ylli të Juventusit

Manchester Unitedit duket se nuk i ka mjaftuar blerja rekorde e Paul Pogbas nga Juventus në verën e kaluar.

Periskopi.com Sporti

Mediat angleze shkruajnë se drejtuesit e klubit nga Old Trafford tani kanë në shënjestër një tjetër talent të madh të bardhezinjve.

Bëhet fjalë për argjentinasin Paul Dybala.

Për argjentinasin janë duke u interesuar shumë edhe Real Madrid dhe Barcelona.

Megjithatë, ai vetë ka deklaruar se është afër rinovimit të kontratës me klubin torinez. /Periskopi.com