Pa mbathje dhe elegante: Fotot spektakolare të Demi Rose (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Ajo u bë e famshme kur nisi të dilte me rapper-in Tyga.

Megjithatë, modelja britanike me origjinë kolumbiane, Demi Rose, mbetet një nga femrat më të fotografuara në botë.

Këtë herë modelja ishte në një gala, ku befasoi me fustanin e saj.