Orari dhe gjyqtarët e rrethit të katërt të Kupës së Kosovës

E shtuna do të na sjell katër ndeshje të rrethit të katërt të DigitAlb Kupës së Kosovës në futboll.

Periskopi.com Sporti

Sot është bërë delegimi i gjyqtarëve.

Në këtë rreth luajnë skuadrat e kualifikuara deri më tani nga Liga e Parë dhe e Dytë, pasi ato të Superligës nuk përfshihen deri në rrethin e ardhshëm.

“Digit Alb”Kupa e Kosovës – rrethi i katërt

E shtunë – ora 13:00

Flamurtari – Vllaznia (P)

(S.Isufi, E.Baliqi, R.Hyseni)

Bashkimi (K) – 2-Korriku (ndeshja zhvillohet në stadiumin e 2 “Korrikut”)

(L.Mustafa, B.Berisha, F.Kiçina)

KEK-u – Dukagjini (K)

(B.Batalli, F.Jakupi, D.Muriqi)

Vëllaznimi – Arberia (D)

(A. Shala, M.Qehaja, G.Hyseni)